Rozmowa Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem

O inflacji, płacach, strefie euro i surowcach… - zachęcamy do obejrzenia rozmowy Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem, głównym ekonomistą Banku Pekao S.A.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy redaktora Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem, głównym ekonomistą Banku Pekao S.A., w której poruszono szereg kwestii dotyczących aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie. Jak długo potrwa inflacja, czy przynależność do strefy euro przed nią chroni oraz jakie zmiany nastąpią w polityce energetycznej? To tylko niektóre wątki, których rozwinięcie znajdą Państwo w bardzo ciekawej dyskusji.

Rozmowa Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem  – transkrypcja (PDF)

Otwarta licencja


Tagi


Artykuły powiązane

Kalendarium Wschodnie

Kategoria: Trendy gospodarcze
Poniżej w plikach pdf odpowiadających wybranym datom publikujemy Kalendarium Wschodnie. Jest to kalendarium istotnych wydarzeń gospodarczych z obszaru Rosji i Ukrainy opartych na najciekawszych informacjach z mediów działających w tych krajach.
Kalendarium Wschodnie

Potrzebujemy gwarancji wolnego rynku, a nie zatrudnienia

Kategoria: Trendy gospodarcze
Redaktor Rafał Woś proponuje wprowadzenie gwarancji zatrudnienia. Testowaliśmy już system, w którym każdy miał gwarancję zatrudnienia bez żadnego związku z produktywnością – nazywał się „gospodarka socjalistyczna”. Nie działał.
Potrzebujemy gwarancji wolnego rynku, a nie zatrudnienia

Analizy Wschodnie

Kategoria: Trendy gospodarcze
Poniżej przedstawiamy najciekawsze fragmenty tekstów analitycznych opublikowanych w mediach ukraińskich w ostatnich dniach.
Analizy Wschodnie